HAKKIMIZDA

          Kurumumuz, Mamak Çarşı Caddesi üzerinde 4-5-6-7 ve 8. sınıflar için sınavlara hazırlık ve okul destek kursları vermektedir. Eğitimin temelinde öğrencinin olduğu felsefesiyle hareket eden kursumuzda sınıf mevcutlarımız minimum düzeyde tutularak, her öğrencimize maksimum ilgi ve alaka gösterilmesi amaçlanmaktadır.

          Burada önemli olan çocuklarımızın fiziki ve psikolojik anlamda radikal değişimler geçirdiği bu süreç içerisinde, sistemli ve disiplinli çalışılmaya istekli olması konusunda gerekli sabrın gösterilmesi ve bilgilendirilmenin yapılması gerekir ki; tam bu noktada eğitimcilere büyük görev ve sorumluluk düşmektedir. Eğitici olarak her öğrencinin beklentileri ve ihtiyaçlarının farklı olduğu ve bu ihtiyaç ve beklentileri karşılamanın yolunun da o bireyi tanımak ve anlamaya çalışmaktan geçtiği inancındayız.

           Bu nedenle, kurumumuzda; eğitimin merkezinde “ÖĞRENCİ” vardır ve “her öğrenci için standart bir eğitim” düşüncesi ve programlarının ötesine geçilerek, öğrencilerin bireysel farklılarına daha fazla hitap eden bire bir eğitim modeli uygulamaktayız. Bu çerçevede öğrencilerimize geleneksel edilgen öğrenmeden etkin öğrenmeyeöğrenmeyi öğretmeye, seviyesi aynı olan küçük gruplarla ve/veya bire bir öğrenmeye yönelik eğitim modeli uygulanmaktadır.

FOTO GALERİ


Kursumuz ve etkinliklerimizden bazı görselleri görebilirsiniz

YEMEK LİSTESİ


Kursumuz güncel yemek listesini görebilirsiniz

DERS PROGRAMI


Kursumuz güncel ders programını görebilirsiniz

ANKARA - Mamak Çarşı SEVİYE KURSLARI İLETİŞİM BİLGİLERİ


Adres: Hüseyin Gazi Mahallesi Çarşı İçi Caddesi No: 4/2-3-4-5 MAMAK / ANKARA

Telefon: 0312 482 50 50

İLETİŞİM FORMU