İçeriğe geç

Yönetim Kurulu Başkanımızdan

Değerli veliler, eğitimciler ve sevgili öğrenciler,

Seviye Eğitim Kurumlarını kurmaktaki amacım, Cumhuriyet’imizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün “fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür” kuşaklar yetiştirme anlayışından farklı değildir. Seviye Eğitim Kurumları ile bu amacım gerçeğe dönüşmüştür.


Seviye Eğitim Kurumları olarak en büyük amacımız; yurdunu ve ulusunu seven, yaratıcı ve eleştirel düşünen, hayatta karşılaşabileceği problemleri çözebilen, topluma ve çevreye duyarlı, disiplini ve başarıyı hayat tarzı hâline getiren öğrenciler yetiştirmektir.


Seviye markası altındaki tüm kurumlarımızda insan, toplum ve çevre yararına bir eğitimi amaçlıyor, öğrenci, veli ve eğitimciler arasında etkili işbirliğini önemsiyor; demokratik yollarla alınan kararların uygulanacağı bir eğitim kurumu yapısını gerçeğe dönüştürüyoruz.

Öğrencilerimizin akademik, sosyal, fiziksel gelişim düzeylerini esas alan bir eğitim modeli sunan kurumlarımızda, öğrencilerimizin her alanda başarısı için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.
Eğitim kurumlarımızda okuyan çocuklarımızın çağdaş bir eğitim anlayışı ile dürüst, çalışkan, üst düzey düşünme becerileri kazanmış, donanımlı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak, karanlığa bir ışık yakacak sorumluluğu edinebilecekleri bir ortam hazırlamak en önemli çabamızdır.


Bu büyük ideali gerçekleştirmek, kurumumuzun varlık nedenidir.

Aklın ve bilimin ışığında, güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Ünsal Gündoğan
Ünsal Gündoğan Yönetim Kurulu Başkanı